تبلیغات
iPub > نشر رایگان کتاب‌های بی‌نظیر - راهنمای حل مسائل مبانی ترمودینامیک ون وایلن

 

به وبلاگ ما خوش‌آمدید. هدف اصلی این وبلاگ ارائه‌ی کتاب‌های الکترونیک (e-book) تدوین‌شده توسط ما یا دیگران است. اما فعالیت‌های وبلاگ محدود به همین زمینه نیست. برای آشنایی بیشتر می‌توانید پست اول وبلاگ را ببینید. از طریق قسمت نظرات و یا ایمیل می‌توانید با ما در ارتباط باشید. برای تبادل لینک نیز به همین شیوه عمل کنید.

امیدواریم دقایق خوبی را در اینجا سپری کنید.

لینك به ما


لوگوی دوستان


Search Engine Optimization and SEO Tools
ترجمه‌ى فارسى هرى پاتر هفت

شبکه دیوانه ساز ایرانی | طرفداران سرسخت هری پاتر


بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:

  

ترمودینامیک یکی از درس های اصلی تعدادی از رشته های مهندسی و علوم پایه است. منابع دانشگاهی مختلفی  برای این درس در دانشگاه های ایران و جهان تدریس می شوند که یکی از معروف ترین آن ها به ون وایلن شهرت یافته است. مبانی ترمودینامیک (Fundamentals of thermodynamics) تالیف سه تن از اساتید این رشته به نام های ریچارد سونتاگ و کلاوز بورگناک هر دو از دانشگاه میشیگان و گوردون ون وایلن از کالج هوپ است.

در این مطلب راهنمای حل مسائل ویرایش ششم (آخرین ویرایش) این کتاب (solution manual) را برایتان آماده کرده ایم. این راهنما به تفکیک فصل از لینک زیر قابل دانلود است.

 

رفتن به صفحه ی دانلود راهنمای حل مسائل مبانی ترمودینامیک ون وایلننوشته شده توسط محسن در جمعه 19 تیر 1388 و ساعت 02:24 قبل از ظهر [+] | نظرات ()
صفحه‌ی نخست

تماس با نویسندگان:

محسن
هیمن

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با نویسندگان وبلاگ !    اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها !

آی‌پاب ( این وبلاگ ) جزو وبلاگ‌های مورد علاقه‌ی شما هست ؟ •Locations of visitors to this page