تبلیغات
iPub > نشر رایگان کتاب‌های بی‌نظیر - مجموعه شعر: « اعترافنامه‌ی دختران بد »

 

به وبلاگ ما خوش‌آمدید. هدف اصلی این وبلاگ ارائه‌ی کتاب‌های الکترونیک (e-book) تدوین‌شده توسط ما یا دیگران است. اما فعالیت‌های وبلاگ محدود به همین زمینه نیست. برای آشنایی بیشتر می‌توانید پست اول وبلاگ را ببینید. از طریق قسمت نظرات و یا ایمیل می‌توانید با ما در ارتباط باشید. برای تبادل لینک نیز به همین شیوه عمل کنید.

امیدواریم دقایق خوبی را در اینجا سپری کنید.

لینك به ما


لوگوی دوستان


Search Engine Optimization and SEO Tools
ترجمه‌ى فارسى هرى پاتر هفت

شبکه دیوانه ساز ایرانی | طرفداران سرسخت هری پاتر


بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:

  

لیلا فرجامی متولد تهران است. او پس از تکمیل دوران راهنمایی در ایران، با خانواده‌اش به کالیفرنیای جنوبی مهاجرت کرد. فرجامی سالهاست که به سرودن شعر و ترجمه‌ی آن مشغول است. اولین مجموعه شعر فرجامی به نام «هفت دریا شبنمی» در سال 2000 توسط نشر روزگار در ایران منتشر شد و دومین مجموعه شعرش به نام «اعترافنامه‌ی دختران بد» در سال 2006 توسط نشر باران در سوئد چاپ شده است.

از فرجامی شعرها و ترجمه‌های بسیاری در مجلات ادبی داخل و خارج از ایران و همچنین مجلات اینترنتی به زبان‌های انگلیسی و فارسی به چاپ رسیده‌اند و اشعارش تاکنون به زبان‌های فرانسه، هلندی، سوئدی و ترکی ترجمه گشته‌اند. این شاعر و مترجم طی سالهای اخیر به روان‌درمانی، هنردرمانی و بازی‌درمانی با اطفال آسیب‌دیده و معلول اشتغال‌داشته‌است.

مجموعه شعر «اعترافنامه‌ی دختران بد» را از لینک زیر می‌توانید دانلود کنید. کتاب دارای اشعاری زیبا با مفاهیمی جالب است، خواندن آن را به همه توصیه می‌کنیم.

دانلود مجموعه شعر « اعترافنامه‌ی دختران بد » از لیلا فرجامی (2.۸۶ مگابایت)

 نوشته شده توسط محسن در سه شنبه 16 بهمن 1386 و ساعت 10:02 قبل از ظهر [+] | نظرات ()
صفحه‌ی نخست

تماس با نویسندگان:

محسن
هیمن

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با نویسندگان وبلاگ !    اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها !

آی‌پاب ( این وبلاگ ) جزو وبلاگ‌های مورد علاقه‌ی شما هست ؟ •Locations of visitors to this page