تبلیغات
iPub > نشر رایگان کتاب‌های بی‌نظیر - فیزیک هالیدی

 

به وبلاگ ما خوش‌آمدید. هدف اصلی این وبلاگ ارائه‌ی کتاب‌های الکترونیک (e-book) تدوین‌شده توسط ما یا دیگران است. اما فعالیت‌های وبلاگ محدود به همین زمینه نیست. برای آشنایی بیشتر می‌توانید پست اول وبلاگ را ببینید. از طریق قسمت نظرات و یا ایمیل می‌توانید با ما در ارتباط باشید. برای تبادل لینک نیز به همین شیوه عمل کنید.

امیدواریم دقایق خوبی را در اینجا سپری کنید.

لینك به ما


لوگوی دوستان


Search Engine Optimization and SEO Tools
ترجمه‌ى فارسى هرى پاتر هفت

شبکه دیوانه ساز ایرانی | طرفداران سرسخت هری پاتر


بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:

  

فیزیک هالیدی کتابی است که نه تنها در دانشگاه‌های ایران که در بسیاری دانشگاه‌های دنیا منبع اصلی برای درس‌های فیزیک عمومی 1 و 2 معرفی می‌شود. این کتاب تالیف سه تن از اساتید فیزیک به نام‌های دیوید هالیدی، رابرت رزنیک و جرج واکر است. مباحث این کتاب ادامه و شرح و بسط فیزیک دبیرستانی است که به زبانی بسیار ساده و گویا بیان شده است و همه‌ی مقدمات فیزیک از مکانیک گرفته تا الکترومغناطیس و فیزیک جدید را دربر می‌گیرد.

 

آخرین ویرایش این کتاب (ویرایش هفتم) 44 فصل است و در سال2005 چاپ شده است. اکنون ما متن ویرایش ششم این کتاب را که در 39 فصل تدوین شده است به همراه بانک سؤالات و راهنمای حل مسائل آن در اختیارتان می‌نهیم. لازم به ذکر است که بانک سوالات و راهنمای حل مسائل مربوط به ویرایش هفتم کتاب هستند، لذا می‌توانید از متن درسی کتاب استفاده کرده و سؤالات مربوط به هر فصل را پاسخ دهید. سعی می‌کنیم که ویرایش هفتم کتاب را هم بر روی وبلاگ قرار دهیم.

 

 

 

رفتن به صفحه‌ی دانلود فیزیک هالیدی و بانک سوالات و راهنمای حل مسائل آننوشته شده توسط محسن در سه شنبه 28 اسفند 1386 و ساعت 08:03 قبل از ظهر [+] | نظرات ()
صفحه‌ی نخست

تماس با نویسندگان:

محسن
هیمن

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با نویسندگان وبلاگ !    اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها !

آی‌پاب ( این وبلاگ ) جزو وبلاگ‌های مورد علاقه‌ی شما هست ؟ •Locations of visitors to this page