تبلیغات
iPub > نشر رایگان کتاب‌های بی‌نظیر - نتایج سی‌ودومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور

 

به وبلاگ ما خوش‌آمدید. هدف اصلی این وبلاگ ارائه‌ی کتاب‌های الکترونیک (e-book) تدوین‌شده توسط ما یا دیگران است. اما فعالیت‌های وبلاگ محدود به همین زمینه نیست. برای آشنایی بیشتر می‌توانید پست اول وبلاگ را ببینید. از طریق قسمت نظرات و یا ایمیل می‌توانید با ما در ارتباط باشید. برای تبادل لینک نیز به همین شیوه عمل کنید.

امیدواریم دقایق خوبی را در اینجا سپری کنید.

لینك به ما


لوگوی دوستان


Search Engine Optimization and SEO Tools
ترجمه‌ى فارسى هرى پاتر هفت

شبکه دیوانه ساز ایرانی | طرفداران سرسخت هری پاتر


بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:

  

سی‌ودومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور، ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

در این رقابت ها تیم دانشگاه شریف به سرپرستی دکتر سید رضا مقدسی با کسب ۱۰۱۷ امتیاز به مقام اول دست یافت. همچنین دانشگاه تهران با ۵۱۹ امتیاز و دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ۴۶۴ امتیاز به ترتیب رتبه دوم و رتبه سوم را کسب نموده‌اند. اعضای تیم شریف همگی موفق به دریافت مدال طلا شدند. علاوه بر آنها در نفر از دانشگاه تهران و یک نفر از دانشگاه امیرکبیر هم طلا گرفتند.

در این مسابقات شرکت کنندگان باید به دوازده سوال پاسخ می دادند. مسابقه در دو جلسه برگزار شد که در هر جلسه دو سوال در زمینه جبر، دو سوال در زمینه آنالیز و دو سوال در زمینه ابتکاری پاسخ داده می شد. هر سوال هم بیست امتیاز داشت.

تعداد شرکت کنندگان این مسابقه صد و هشتاد و دو نفر بود. در بخش انفرادی مسابقه به برترین دختر و پسر شرکت کننده نیز جوایزی اهدا شد. از بین شرکت کنند گان دختر سمیه وجدانی و از شرکت کنندگان پسر ناصر طالبی زاده به عنوان برترین دختر و پسر معرفی شدند.

در مراسم اختتامیه مسابقات تیم هایی که در سه سال متوالی توانستند پیشرفت چشمگیری داشته باشند مورد تشویق قرار گرفتند. در این زمینه دانشگاه تربیت معلم تهران که از رتبه چهارده در سه سال قبل به رتبه هفت در این دوره ارتقا یافته بود، تقدیر شد.

دکتر مسعود پورمهدیان دبیر اجرایی این مسابقه در مراسم اختتامیه گفت: مسابقات ریاضی کشوری در یک مرحله و دو جلسه برگزار می شود و شامل مباحثی چون جبر، آنالیز و ترکیبات و سوالهای ابتکاری، نظریه اعداد و در سطح کارشناسی است.

سوالات و پاسخهای روز اول و دوم امتحان و نیز نتایج دقیق تیمی و انفرادی را می توانید با رفتن به صفحه ی زیر با فرمت PDF دانلود کنید.

رفتن به صفحه ی دانلودنوشته شده توسط محسن در شنبه 28 اردیبهشت 1387 و ساعت 11:05 قبل از ظهر [+] | نظرات ()
صفحه‌ی نخست

تماس با نویسندگان:

محسن
هیمن

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با نویسندگان وبلاگ !    اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها !

آی‌پاب ( این وبلاگ ) جزو وبلاگ‌های مورد علاقه‌ی شما هست ؟ •Locations of visitors to this page