تبلیغات
iPub > نشر رایگان کتاب‌های بی‌نظیر - المپیادهای ریاضی بلژیک

 

به وبلاگ ما خوش‌آمدید. هدف اصلی این وبلاگ ارائه‌ی کتاب‌های الکترونیک (e-book) تدوین‌شده توسط ما یا دیگران است. اما فعالیت‌های وبلاگ محدود به همین زمینه نیست. برای آشنایی بیشتر می‌توانید پست اول وبلاگ را ببینید. از طریق قسمت نظرات و یا ایمیل می‌توانید با ما در ارتباط باشید. برای تبادل لینک نیز به همین شیوه عمل کنید.

امیدواریم دقایق خوبی را در اینجا سپری کنید.

لینك به ما


لوگوی دوستان


Search Engine Optimization and SEO Tools
ترجمه‌ى فارسى هرى پاتر هفت

شبکه دیوانه ساز ایرانی | طرفداران سرسخت هری پاتر


بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:

  

پیش از این در این وبلاگ درباره‌ی المپیاد ریاضی سخن گفته‌ایم (رجوع کنید به مجموعه سوالات مرحله دوم المپیاد ریاضی ایران از 1376 تا 1386). برای کسب آمادگی لازم جهت شرکت در مسابقات ریاضی و ازجمله المپیاد حل مساله‌های گوناگون بسیار مفید و البته لازم است. کتابی که این بار برای شما آماده کرده‌ایم المپیادهای ریاضی بلژیک نام دارد که جناب آقای عبدالحسین مصحفی، چهره‌ی نام‌آشنای ریاضیات ایران آن را ترجمه نموده است.

المپیاد ریاضی در بلژیک از سال 1976 و به همت جامعه‌ی معلمان ریاضی آنجا متداول شده‌است. این کتاب شامل پرسش‌های مطرح شده در خلال سال‌های 1976 تا 1987 است و سوالات آن شامل بخش‌های چندگزینه‌ای و نیز تشریحی است. نام و نشان بزرگواری که زحمت تایپ این کتاب گرانقدر را کشیده است بر ما معلوم نیست! اما هر که هست خدمت ارزنده‌ای انجام داده است و قطعا کار بزرگش فراموش نخواهد شد.

این کتاب را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود المپیادهای ریاضی بلژیک ترجمه‌ی عبدالحسین مصحفی (2.48 مگابایت)نوشته شده توسط محسن در دوشنبه 4 شهریور 1387 و ساعت 12:08 قبل از ظهر [+] | نظرات ()
صفحه‌ی نخست

تماس با نویسندگان:

محسن
هیمن

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با نویسندگان وبلاگ !    اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها !

آی‌پاب ( این وبلاگ ) جزو وبلاگ‌های مورد علاقه‌ی شما هست ؟ •Locations of visitors to this page