تبلیغات
iPub > نشر رایگان کتاب‌های بی‌نظیر - راهنمای مسائل کتاب دینامیک مریام ویرایش 6

 

به وبلاگ ما خوش‌آمدید. هدف اصلی این وبلاگ ارائه‌ی کتاب‌های الکترونیک (e-book) تدوین‌شده توسط ما یا دیگران است. اما فعالیت‌های وبلاگ محدود به همین زمینه نیست. برای آشنایی بیشتر می‌توانید پست اول وبلاگ را ببینید. از طریق قسمت نظرات و یا ایمیل می‌توانید با ما در ارتباط باشید. برای تبادل لینک نیز به همین شیوه عمل کنید.

امیدواریم دقایق خوبی را در اینجا سپری کنید.

لینك به ما


لوگوی دوستان


Search Engine Optimization and SEO Tools
ترجمه‌ى فارسى هرى پاتر هفت

شبکه دیوانه ساز ایرانی | طرفداران سرسخت هری پاتر


بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:

  

کتاب دینامیک مریام و کرایگ مشهورترین و رایج ترین کتاب درسی برای درس دینامیک است. این کتاب از سالها قبل در دانشگاه‌های ایران و جهان به عنوان منبع درس دینامیک معرفی و تدریس می‌شود.

کتاب شامل مسائل بسیاری است که جواب آخر بعضی از آنها در خود کتاب آمده است، اما دانشجویان به طور مکرر به حل تشریحی مسایل نیاز پیدا می‌کنند. راهنمای مسائل کتاب دینامیک مریام ویرایش 6 شامل حل تشریحی همه‌ی سوالات ویرایش 6 این کتاب است و احتمالا اولین نسخه‌ی موجود آن در اینترنت است (توجه کنید که راهنمای مسائل ویرایش 5 و ویرایش‌های پیشین به وفور در اینترنت پیدا می‌شوند اما در گذر از ویرایش 5 به 6 تعداد و شماره‌ی سوالها و گاهاَ خود سوالها تغییر کرده‌اند). استفاده از این کتاب برای دانشجویان مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی عمران و همه ی علاقه مندان دینامیک مفید است.

با رفتن به صفحه‌ی زیر می‌توانید راهنمای مسائل دینامیک مریام را به تفکیک فصل‌های کتاب دانلود کنید:

 

رفتن به صفحه‌ی دانلود راهنمای مسائل کتاب دینامیک مریام ویرایش 6نوشته شده توسط محسن در جمعه 11 بهمن 1387 و ساعت 08:45 قبل از ظهر [+] | نظرات ()
صفحه‌ی نخست

تماس با نویسندگان:

محسن
هیمن

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با نویسندگان وبلاگ !    اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها !

آی‌پاب ( این وبلاگ ) جزو وبلاگ‌های مورد علاقه‌ی شما هست ؟ •Locations of visitors to this page